mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes119
mod_vvisit_counterVčera550
mod_vvisit_counterTento týždeň3554
mod_vvisit_counterMinulý týždeň5199
mod_vvisit_counterTento mesiac10256
mod_vvisit_counterMinulý mesiac31166
mod_vvisit_counterSpolu4608035

Kto je online

Máme  hostí: 22  pripojení
Úvod Rok 2008 Módny tvorca roka 2008
Módny tvorca roka 2008  PDF  Tlač  Email
Utorok, 09 Spetember 2008 00:00

Súťaž je určená módnym návrhárom zo Slovenska a Českej republiky vo veku nad 18 rokov. Cieľom súťaže je vytvoriť priestor pre umeleckú konfrontáciu súčasnej módnej tvorby a umožniť odbornú diskusiu o stave a kvalite módneho návrhárstva na Slovensku a o jeho smerovaní a schopnosti konkurovať svetovým módnym trendom.
Módna akadémia pre rok 2008 vyhlásila tému súťaže: PRET-A-PORTE - autorská kolekcia ako prezentácia, ktorou by som chcela osloviť výrobcov Pret-a-Porte (menšia priemyselne vyrábaná kolekcia určená pre mladých).
V tejto súťaži sa mi podarilo prebojovať do finálového kola pozostávajúceho z desiatich finalistov. Vo svojej kolekcii som sa inšpirovala AFRIKOU a pomenovala som ju SUCCESFUL SAFARI GIRL.
Kolekcia SUCCESFUL SAFARI GIRL, je určená pre mladé odvážne ženy, ktoré sú úspešné, pracovité a nezávislé. Nájdu si čas aj na zábavu popri svojej náročnej práci v dnešnom uponáhľanom svete a inklinujú k prírode.
Celá kolekcia je inšpirovaná prírodou a divokou africkou faunou. Žena nosiaca tieto odevy, by mala byť prirodzená a zároveň divoká, inteligentná a nespútaná, schopná vyjadriť po čom túži. Žena, ktorá nečaká čo sa stane, ale sama ovplyvňuje svoj osud v každej sekunde svojho bytia.

Zuzana Hrubošová
absolventka ODI

späť

Posledná úprava Streda, 27 Júl 2011 13:24