mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes708
mod_vvisit_counterVčera1363
mod_vvisit_counterTento týždeň6107
mod_vvisit_counterMinulý týždeň3335
mod_vvisit_counterTento mesiac708
mod_vvisit_counterMinulý mesiac14289
mod_vvisit_counterSpolu4404960

Kto je online

Máme  hostí: 27  pripojení
Úvod Rok 2013 Dva plesy - jeden večer
Dva plesy - jeden večer  PDF  Tlač  Email
Plesová sezóna je v plnom prúde a my plesáme tiež. Nie tak bežne, ale ako hostia plesového programu. Na sobotu 26.1.2013 sme pozvanie dostali až na 2 plesy. Keďže bolo ťažké rozhodnúť sa, ktorému dáme prednosť, rozhodli sme sa pre oba.

Prvý sa konal v Dome kultúry RK a išlo už o 9.reprezentačný ples svojho druhu. Predviedli sme tu krásne historické kostýmy z odboru scénickej kostýmovej tvorby a originálne modely autoriek z odboru odevného dizajnu. Po prehliadke nás už čakali pripravené autá, ktorými sme sa rýchlo presunuli na druhú akciu - Študentský ples v „Koniarni“. Tam nám okamžite zdvihla náladu práve hrajúca živá kapela. Dievčatá - modelky sa nechali „strhnúť“ atmosférou a predviedli naše modely doslova tanečným krokom. Nemali núdzu ani o spoločnosť mužských modelov – veselých plesajúcich mládencov, ktorí ich „sprevádzali“ na prehliadkovom móle.

Módne prehliadky na oboch akciách mali veľký úspech a veríme, že boli inšpiratívne nielen pre prítomných pánov, ktorí okrem kostýmov nepochybne ocenili najmä krásu a šarm našich modeliek, ale aj pre ich partnerky, ktorým určite neunikla nápaditosť, prepracovanosť a originalita predvádzaných modelov.

Andrea Némethová

Poďakovanie: kolegyniam-Katke Milanovej, Patrícii Biarincovej, Simone Schlosserovej, Ivke Karolčekovej, študentkám-Miške Šefránkovej za organizáciu, Martine Kamenskej za choreografiu a všetkým našim krásnym modelkám za ochotu a pozitívny prístup pri predvádzaní.

Modelky: R.Biarincová, D.Dudisová, E.Siváková, D.Kubiritová, M.Labdová, N.Horváthová, M.Šefránková, L.Saloňová, M.Kamenská, A.Furtkevičová,  A.Žembová, S.Oravcová a.h.

späť